Navštivte naše informační stránky www.anf.cz.

 

Hlavní přednosti krmiva ANF:  
• vyrobeno pouze z produktů nejvyšší kvality
neobsahuje sóju, kukuřici nebo pšenici
přírodně konzervováno, bez solí a dochucovadel
• jedinečná technologie balení bez kyslíku
vždy čerstvé s vynikající chutí a stravitelností
hypoalergenní a léčebné krmivo

 
Vlastnosti krmení ANF
vlastnostvýhoda
Revoluční bariérové baleníKyslík zkracuje životnost vitamínů a esenciálních živin. Balení O2 Limited garantuje čerstvost krmiva nahrazením kyslíku inertním dusíkem. Krmivo ANF tak zůstává čerstvé, zdraví prospěšné a výživné jako v den, kdy bylo vyrobeno.
Přírodně konzervovánoANF eliminuje nepříznivé působení kyslíku použitím přírodních konzervantů, vitamínu C a E, takže je zachována čerstvost bez použití kontroverzních chemických látek jako je ethoxyquin, BHA nebo BHT.
Výběrové složeníSložení ANF je vědecky sestaveno a poskytuje optimální výživu bez použití umělých ochucovadel, barviv, solí, vedlejších živočišných produktů, sóji a balastních látek. Složení ANF poskytuje optimální množství omega-3 a omega-6 mastných kyselin, taurinu, vitamínů a minerálií k zajištění zdravé kůže a lesklé srsti.
Koncentrovaná výživaNízká denní krmná dávka = vynikající poměr cena/výkon
Protože nepoužíváme balastní látky, potřebují zvířata méně krmiva k uspokojení svých nutričních a energetických potřeb. ANF je tak v poměru ke krmné dávce cenově výhodnější než levnější značky. Také systém tří zdrojů proteinů zajišťuje lepší stravitelnost, což vede k méně časté defekaci a pevnějšímu trusu.
Výjimečná chutnostMinimalizace žluknutí tuků přispívá k zachování výjimečné chutnosti a vůně krmiva. Čerstvou chuť ANF milují i nejvybíravější kočky a psi.
Trvanlivost 18 měsícůObalový materiál ANF je velmi trvanlivý a má výjimečnou odolnost proti poškození a roztržení, čímž redukuje nadměrnou vlhkost a ztrátu vitamínů. To zaručuje čerstvost krmiva i po několika měsících skladování.
Kompletní produktová řadaANF nabízí kompletní produktovou řadu zajišťující celoživotní výživu vašeho miláčka. Krmiva ANF obsahují všechny důležité živiny potřebné pro každou fázi života. Není proto nutné krmit jakoukoli další stravou.

Jedinečné složení – záruka nejvyšší kvality 
Krmiva ANF jsou 100% kompletní a vyvážená, bez antioxidantu ethoxyquinu, chemických látek, barviv, solí a látek balastních. Vynikají vyváženým obsahem všech esenciálních aminokyselin, jsou bohatá na Omega mastné kyseliny, obsahují rýži, oves nebo ječmen a další důležité složky. Jsou vyrobena bez použití sóji, kukuřice, pšenice a vedlejších živočišných produktů.


Tři různé zdroje bílkovin 
Ke třem zdrojům dobře využitelných proteinů živočišného původu patří maso, vejce a ryby. Kombinace těchto tří zdrojů zajišťuje rovnovážnou dotaci esenciálních aminokyselin, vitamínů a minerálů, což sám o sobě nedokáže žádný jednotlivý zdroj. Právě proto je základem krmiva ANF tato trojkombinace bílkovin místo pouhého kuřecího masa používaného většinou jiných značek.

Přírodní suroviny jsou obohaceny směsí nenasycených mastných kyselin ze skupiny omega-3 a omega-6, které jsou obsaženy ve všech krmivech ANF ve vyváženém poměru. Tyto mastné kyseliny jsou důležité složky většiny buněčných membrán v těle a jsou závislé na denním příjmu. Tyto dvě skupiny mastných kyselin jsou významné, protože jsou metabolicky a funkčně odlišné a mají fyziologicky různé funkce. Podporují funkce životně důležitých orgánů a posilují imunitní systém. Jejich rovnováha je důležitá pro homeostázu a normální vývoj zvířete. Optimální poměr omega mastných kyselin, vitamínů a minerálů zajišťuje výborný stav kůže a srsti, celkově zlepšuje zdraví a vytrvalost, snižuje riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění a zabraňuje zánětlivým stavům.


Velmi dobrá stravitelnost usnadňuje vyměšování 
Krmiva ANF jsou snáze stravitelná než krmiva jiná. Projevuje se to menším množstvím exkrementů, které jsou tužší a snáze odstranitelné. Obsah výtažku z juky (Yucca Schidigera) , která je bohatým zdrojem vápníku, draslíku, fosforu, železa, manganu a mědi a má vysoký obsah vitamínu A a B, zajišťuje v zažívacím ústrojí lepší absorpci živin, redukuje škodlivou plynatost a zápach výkalů. Zlepšuje trávení a má protizánětlivé účinky.

Řepná dřeň je zdrojem vlákniny, která je nezbytná k řádné peristaltice zažívacího traktu a průběhu trávení. Na rozdíl od mrkve má tu výhodu, že neobsahuje betakaroten, a proto nebarví bílou srst žlutě a černou hnědě a nezesvětluje oční duhovku ani po trvalém podávání.

Biotin je vodorozpustný vitamín podílející se na mnoha základních životně důležitých fyziologických reakcích. Zasahuje přímo do biosyntézy keratinu, proteinu tvořícího osrstění, drápy a jiné kožní deriváty. Je nezbytný pro dobrý stav pokožky a perfektní osrstění (u dlouhosrstých plemen usnadňuje česání).

Vápník (Ca) a fosfor (P) jsou makro prvky nutné pro správný vývoj a stav kostry a zubů, ale také pro množství rozmanitých fyziologických dějů. Důležité je, aby byly v potravě psa zastoupeny v určitém vzájemném poměru vyhovujícím potřebám jeho organismu. Oba ke svému využití potřebují vitamín D. Mladí rostoucí psi všech, ale zejména velkých a obřích plemen jsou v období výměny chrupu mléčného za trvalý velmi citliví na nedostatek vápníku.

Extrakt z vepřového masa dodává krmivům na chutnosti a atraktivní vůni.

Složení krmiva je sestaveno na základě výzkumů odborníků na výživu a doporučení veterinárních lékařů a špičkových chovatelů.


Redukovaný obsah kyslíku  
Je paradoxní, že kyslík nezbytný pro udržení života, jej může také zkracovat. Řeč je o životnosti a znehodnocení vitamínů, tuků a dalších důležitých složek krmiva. Bariérové balení krmiv ANF oproti běžným balením tomuto spolehlivě předchází. Tím, že velkou část vzduchu v balení krmiva nahrazujeme inertním dusíkem, redukujeme množství kyslíku a naše krmivo má proto lahodnou vůni a vynikající chuť,vysoký obsah živin a je vždy čerstvé.


Konzervační látky v krmivu 
Pro zabránění negativnímu vlivu vzdušného kyslíku na kvalitu krmiv používají výrobci většinou velká množství vysoce efektivních, ale problematických konzervačních látek, jako je např. ethoxyquin. V ANF jsme přesvědčeni, že škodlivé účinky kyslíku na krmivo je třeba omezovat jinou cestou. Naše speciální balicí technologie je spolu s přírodními konzervačními látkami (vitaminem E a C) nejlepší ochranou proti degradaci krmiva, žluknutí v něm obsažených tuků (především nenasycených mastných kyselin). Podstatou žluknutí je oxidace, kterou vznikají hydroperoxidy a následně aldehydy, ketony aj. látky, jejichž obsah krmivo znehodnocuje a činí nepoužitelným.


Vitamíny 
Vitamíny jsou velmi důležité látky, ale v původním stavu jsou v krmivu obtížně uchovatelné tak, aby byly plně účinné i po delší době dovozu a skladování. Proto výrobci krmiv dodávaných v běžných obalech musejí při výrobě mnohonásobně předávkovat vitamíny. To při současném přísunu značného množství proteinů působí anabolicky na měkké tkáně. Těm však při překotném růstu nestačí skelet, což se projevuje různě závažnými pohybovými potížemi a výraznějším výskytem vývojových vad jako je dysplazie kyčelního nebo loketního kloubu.


Vynikající chuť, kterou zvířata milují 
Chuťové testy uskutečněné v nezávislých chovatelských stanicích ukazují, že psi a kočky v naprosté většině dávají přednost čerstvé chuti krmiv ANF před ostatními suchými krmivy pro zvířata. Nespočet dopisů od spokojených zákazníků to také dokazuje.
Redukce kyslíku při balení špičkových značek kávy též zachovává její chuť a vůni a není náhodou, že světoví výrobci technologií na balení kávy nám pomohli vyvinout naše špičkové výrobní linky.
Chutnost je velmi důležitým znakem produktů řady ANF. Unikátní balení pomáhá udržet chuť krmiv tím, že brání přístupu kyslíku a zároveň udržuje jejich patřičnou vlhkost. Určité procento vlhkosti je důležité pro chutnost potravy a potlačení růstu plísní.


ANF HOLISTIC 
je řada krmiva s vynikající kombinací čerstvého masa s výtažky z různých bylin a zeleniny. Výrazně pomáhá v léčbě nemocí močových cest a ledvin, při poruchách zažívání, ekzémech a průjmových stavech. Posiluje celkovou imunitu.
 
Čerstvé maso
Čerstvě zpracované kuřecí, kachní a rybí maso je zdrojem kvalitních bílkovin a zajišťuje vynikající chutnost krmiva.

Probiotika
Tento termín označuje přirozeně se vyskytující skupinu mikroorganismů, které jsou schopny se množit ve střevním traktu domácího zvířete a vytvářet vyvážené prostředí mikroflóry. Probiotika udržují pH ve střevě na požadované úrovni a obsazením receptorových míst ve střevech působí preventivně proti patogenním bakteriím připevněným ke střevní stěně.

Lněné semínko
Lněné semínko je jedním z nejbohatších zdrojů omega-3 mastných kyselin.

Mořské řasy, chaluhy
Kelp je jeden z několika hnědě zbarvených druhů mořských řas zvaných Lamaria. Tato mořská rostlina je koncentrovaným zdrojem důležitých stopových prvků, zejména jódu. Jód je důležitý pro tvorbu tyroxinu, který je nezbytný pro udržování normálního metabolismu ve všech tělních buňkách.
 
Vojtěška - Tolice setá (Medicago sativa), detoxikant k očistě organismu od různých škodlivin, hlavně při nechutenství, podvýživě, hubnutí a trávicích potížích nervového původu.

MSM Methylsulfonylmetan - extrakt ze subtropické a tropické dřeviny podobné borovici, má široké spektrum působení, nejvíce protizánětlivé účinky.
 
Kuřecí chrupavka
Kuřecí chrupavka je podávána jako zdroj glukosaminu a chondroitinu. Obě tyto substance pomáhají zmírnit bolest spojenou s artritidou kostí (zánět kostí a kloubů).

Chondroitinsulfát
Chondroitinsulfát je jeden z mnoha glykosaminoglykanů (GAG), má chondroprotektivní účinky, pomáhá k lepšímu využití potravy, působí jako prevence proti zánětům kloubů a jako ochrana kloubních chrupavek.
 
Hrách
Hrách je zdrojem vysoce stravitelných oligosacharidů podporujících přirozenou střevní mikroflóru.
 
Bílá rýže
Bílá rýže (bílá = loupaná) je bohatým zdrojem využitelné energie (vzhledem k výborné stravitelnosti rýžového škrobu). Pouhých 6 g poskytne velice rychle 1MJ energie. Bílá rýže je ovšem chudá na vitamíny.
 
Hnědá rýže
Hnědá rýže (hnědá = hnědě zabarvené osemení rýžových zrn) je zdrojem vitaminů B-komplexu, především B1 (thiaminu a aneurinu, který má příznivý vliv na nervovou soustavu).
V případě, že není osemení odstraněno, je energie z rýžového škrobu hůře využitelná. Proto ona velmi sofistikovaná kombinace obou rýží.
 
Brambory
Brambory jsou po uvaření, případně po průmyslovém zpracování do formy bramborových vloček, potravinou psem velmi dobře akceptovanou a velmi snadno stravitelnou. Jsou bohatým zdrojem draslíku a beze zbytku využitelného škrobu. Pověra o jejich škodlivosti pochází z obsahu solaninu v klíčcích a zeleně zbarvených hlízách. Tento alkaloid je však vodorozpustný a varem dobře odstranitelný (bramborové vločky se vyrábějí z brambor vařených.)


Kompletní produktová řada ANF pro psy (Canine) 
 SpecifikaceVěk měs.Doporučené produkty ANF
ŠtěňataŠtěňata malých a středních plemen / Prevence0-12PUPPY 33 /
Holistic: Puppy
Štěňata velkých a obřích plemen / Prevence0-4PUPPY 33 /
Holistic: Puppy
4-18JUNIOR 28 / Holistic: Puppy
Dospělí psiVýborná kondice12+Adult: Chicken & Rice
12+Adult: Lamb & Rice
12+Adult: Turkey & Barley
Výborná kondice, prevence12+Holistic: Adult
12+Holistic: Duck & Potato
12+Holistic: Fish & Potato
Méně aktivní psi12+Low Activity / Senior
ZažíváníCitlivý nebo podrážděný žaludek12+Adult: Lamb & Rice
Srst a kůžeSe sklonem k suché a šupinaté kůži, vyrážky, lupy12+Adult Turkey & Barley
AlergiePro alergické a citlivé psy12+Adult Turkey & Barley
BřezostBřezí a kojící feny PUPPY 33
 JUNIUOR 28
Tělesná hmotnostSe sklonem k nadváze Low Activity / Senior
Se sklonem k hubnutí Performance
Léčebné a preventivně léčebné· nemoci močových cest a ledvin
· poruchy zažívání a průjmové stavy
· ekzémy
12+Holistic: Adult
12+Holistic: Duck & Potato
12+Holistic: Fish & Potato
Energeticky náročnýPracovní psi a v zátěži12+Performance
Starší psiPro všechny typy starších psů 7 let84+Low Activity / SeniorKompletní produktová řada pro kočky (Feline) 
 SpecifikaceVěk
(měs.)
Doporučené produkty ANF
KoťataPro všechny typy koťat0-12KITTEN
Dospělé kočkyZdravá kočka, prevence12+Adult
12+
Holistic
ZažíváníProti tvorbě trichobezoárov
12+HAIRBALL
Tělesná hmotnostSe sklonem k nadváze12+Low Activity/Senior
KITTEN
Pro březí a kojící kočky 
Léčebné a preventivně léčebné krmivo· nemoci močových cest a ledvin
· poruchy zažívání a průjmové stavy
· ekzémy
12+Holistic
Starší kočkyPro všechny typy starších koček84+Low Activity/Senior
FretkyKrmivo vhodné pro fretky KITTEN
Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© E-shop ANF